Skip to content Skip to footer

Okolica

Mrzeżyno

Lokalizacja z widokiem na morze dodaje prestiżu i luksusu, a dystans do plaży to jedynie 100 metrów.

0 km
Kołobrzeg
0 km
Koszalin
0 km
Szczecin
Mrzeżyno

Szerokie piaszczyste plaże w połączeniu z sosnowymi lasami oraz ujściem rzeki Regi tworzą niesamowity klimat sprzyjający wypoczynkowi dla najbardziej wymagających osób.
Oprócz niesamowitych walorów krajobrazowych Mrzeżyno to również szlaki rowerowe doskonała lokalizacja , zaplecze gastronomiczne, dobra komunikacja oraz miejscowa kultura.

Mrzeżyno zachęca do urlopowania oraz aktywności rozciąga się tu jedna z najpiękniejszych tras rowerowych w Polsce Możemy oddać się przyjemności podróżowania na jednośladach Na trasie rozciągającej się od Pogorzelicy do samego Mielna.

Lokalizacja

Po rozbudowie portu z przystanią w 2012r. w planach włodarzy gminy jest budowa nowej mariny wzdłuż rzeki z punktami gastronomicznymi oraz zapleczem noclegowym.

To wszystko sprawia że Mrzeżyno to idealne połączenie spokojnego wypoczynku z aktywnością oraz rozrywką A plany rozbudowy sprawią iż w przeciągu kilku lat ta mała miejscowość stanie się jednym z najbardziej prestiżowych kurortów wypoczynkowych nad polskim morzem zachowując swój małomiasteczkowy urok.

Budynek jest zlokalizowany w marinie przy ulicy Zabytkowej z otwartym widokiem na ujście rzeki do Morza Bałtyckiego.

Lokalizacja zapewnia spokój a centrum miejscowości z restauracjami oraz całym zapleczem rozrywkowym oddalone jest zaledwie o 150m.

Do piaszczystej szerokiej plaży dzieli nas 100m prowadzi do niej promenada z klimatycznymi butikami gastronomicznymi.